06.08.2007


Rosťa Olesz

Zítra ráno odjíždí můj kamarád a klient Rosťa Olesz na předkemp do Kanady pořádaný jeho agentem, kde se bude připravovat na nadcházející sezonu.
Přeji hodně štěstí a především zdraví po celý příští ročník NHL v dresu Floridy.
-PV-

06.08.2007


Ballet and Dance workshop Ostrava

V těchto dnech probíhá v Ostravě mezinárodní pracovní setknání baletních tanečníků z celého světa, které pořádá pan Igor Vejsada pod záštitou města Ostravy a Moravskoslezského kraje.
Opět jsem byl přizván k odborné pomoci a dělám oficiálního fyzioterapeuta této akce.
Mezi nejčastější klienty patří baletní tanečníci a tanečnice Californského tanečního souboru z Los Angeles (Jehuda Maoor, Lily Kobabe) Anna Kreager ze San Francisca, dále tanečníci z Brazílie (Yuri Matsumoto Silva) Dánska (Katya Dushka Nielsen), Itálie (Luca Tozzi) a mnoho dalších
-PV-

17.06.2007


Bronzový víkend

O víkendu 16.-17.6. jsem se zúčastnil jako fyzioterapeut ragbyového mužstva starších žáků RC Ostrava finálového turnaje letošní ligy a obsadili jsme v této sezoně celkově třetí místo. Mistrem republiky se stali ragbysti RC Jimi Vyškov.
-PV-

25.01.2007


Hollywoodské natáčení

Tento týden jsem dostal neopakovatelnou možnost zúčastnit se spolupráce s americkým filmovým štábem natáčejícím v Ostravě film Babylon A.D.
Producent filmu pan Selwyn Roberts (Pearl Harbor, X-men 2, Král Artuš...) si zablokoval záda a já na žádost České produkční společnosti se na pár dnů stal jeho osobním fyzioterapeutem a k oboustranné spokojenosti jsem ho dostal zpět do "funkčního" stavu.
Díky němu jsem mohl nakouknout pod pokličku natáčení....seznámil mě s režisérem filmu Mathieu Kassovitzem (Gothika, Purpurové řeky...), herečkou Michelle Yeoh (Tygr a drak, Gejša...) a mnoha dalšími členy zahraniční produkce.
Tímto bych chtěl aspoň na dálku poděkovat za úžasný zážitek stát vedle režiséra za kamerou a smět pozorovat průběh natáčení.
-Pavel V.-

25.10.2006


Golf v Anglii

Letos v září jsme navštívili mého kamaráda a výborného golfového učitele Honzu Hlaváče žijícího v anglickém Derby. Musím říct že i díky jeho přispění mě tento sport uchvátil. A mimochodem golf v Anglii hraje skoro každý a golfová výbava se dá pořídit za daleko menší cenu než u nás, takže když si uděláte výlet za La Manche rozdíl v ceně vám prakticky zaplatí pobyt. A pokud by jste chtěli i golfového učitele k tomu obraťte se na Honzu na adrese HANISS nebo na telefonu nebudete litovat. :-)
A pokud chcete vidět fotky, tak koukněte do galerie
-Pavel V.-

24.10.2006


Tenisové soustředění

V říjnu jsem se zúčastnil jako fyzioterapeut kondičního soustředění Tenisového klubu Precolor Přerov na který mě přizval spolumajitel Tenisové školy Huťka a Doseděl můj kamarád pan Pavel Huťka.Společně s mým kolegou a přítelem p. Oldou Jurákem známým ostravským sportovním trenérem a specialistou na strečink jsme se starali o zdraví mladých tenistů. Soustředění se kromě české juniorské tenisové špičky (Hynek,Ondrášková,Zorka Vlčková-hráčka WTA) zúčastnili i junioři z Ruska (Sergey Peršin...) a Slovenska.
Fotečky naleznete v galerii
-Pavel V.-

07.09.2006


Nábor nováčků do tai chi

Opět otevírám novou skupinu tai chi. První trénink proběhne v úterý 12.9. od 18:30 do 20:00 v prostorách Mateřské školky na ul. Zeléné v Ostravě-Mariánských horách. Zároveň pokračuje skupina pokročilých od 17:00 do 18:30.
Na všechny se budu těšit. Pavel

16.01.2005


Rekonstrukce firmy

wkładki Promagnetin

Všem našim klientům a partnerům přejeme úspěšný nový rok 2005 a těšíme se na další spolupráci.
Na jaře bude probíhat rekonstrukce budovy i areálu celého komplexu firmy Kryštof, z důvodů rožšíření a zkvalitnění nejen námi poskytovaných služeb.
Proto se všem omlouváme za dočasné nepohodlí způsobené stavebními pracemi. Děkujeme za pochopení

 

 

31.10.2004


ZAHÁJEN PRODEJ V.I.P. KLUBOVÝCH KARET NA ROK 2005

Právě jsme zahájili prodej V.I.P. kartiček poskytujících nadstandartní servis a slevy na naše služby na rok 2005.
Ceny zůstávají stejné jako loni (Zlatá 7500 Kč, Stříbrná 5000Kč a Bronzová 3000Kč), v případě zájmu nás telefonicky kontaktujte.

06.10.2004


Možnost zakoupení permanentek na naše služby

Zaplaťte 9 ošetření a 10. dostanete zdarma (např 10 základních ošetření za 2700 Kč)

06.10.2004


Proběhlo ukázkové cvičení Tai Chi

V úterý 14.9. byl v Mariánských horách nábor do nového ročníku školy Tai chi, přišlo se podívat přes 60 lidí, kteří se zájmem shlédli ukázku.


06.10.2004

Klubové členské karty V.I.P.

Nově Vám nabízíme službu „rodinné rehabilitace“ formou členských karet.
Máte nyní jedinečnou možnost získání klubových V.I.P. karet, na kterých získáte výhody osobního rodinného lékaře a fyzioterapeuta, slevy na námi poskytované služby, přednostní informace a pozvání na V.I.P. akce.

Platnost V.I.P. karet je 1 kalendářní rok

Členské karty budou vydávány ve třech hodnotách:

Zlatá karta – pořizovací cena 7500kč
poskytovaná sleva 30% na služby
sleva 20% na formování postavy
konzultace zdarma
1. ošetření zdarma

Stříbrná karta – pořizovací cena 5000kč
poskytovaná sleva 20% na služby
sleva 10% na formování postavy
konzultace zdarma

Bronzová karta – pořizovací cena 3000kč
poskytovaná sleva 10% na služby
5% na formování postavy

V.I.P. karty jsou přenosné v rámci jedné rodiny

Exklusivní nabídka pro velké firmy a společnosti:
Briliantová karta (firemní) – pořizovací cena 20 000 Kč
poskytovaná sleva 50% na služby
sleva na formování postavy 23%
konzultace zdarma
přenosná karta pro všechny zaměstnance firmy


Kontakt:


Pavel